Okręg nr 6 – województwo łódzkie

1. UTECHT Waldemar Arkadiusz - politolog

49 lat, żonaty, ojciec dwójki dzieci. Urodzony i zamieszkały w Sieradzu, politolog, przedsiębiorca. 

Członkostwo w UPR, WiP, KNP, obecnie KORWiN. Założyciel Partii Kierowców. Prezes okręgu sieradzkiego oraz regionu łódzkiego w KNP – obecnie w KORWiN. Start w wyborach – 2011 wybory do Sejmu (KNP), 2014 wybory samorządowe (KNP), 2015 wybory do Sejmu i Senatu (KORWiN), 2018 wybory smorządowe.

2. GIEROWSKI Rafał - przedstawiciel handlowy


Urodzony w 1990 roku w Łodzi, w której spędził większość swego życia. Obecnie mieszkaniec gminy Wartkowice woj. łódzkie z której pochodzą jego przodkowie.
Od 2015 roku członek partii politycznej Ruch Narodowy. Od 2017 roku pełnomocnik na województwo, a od jesieni 2018 Prezes Ruchu Narodowego w okręgu łódzkim.
Ukończył Technikum w Łęczycy zdobywając dyplom Technik Logistyk. Następnie podjął studia na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku logistyka. Licencjat zakończony z pracą dyplomową pt. „Wpływ rozwoju infrastruktury transportowej na rozwój Łodzi i regionu”. Studia magisterskiego z pracą pt.” Wpływ Nowego Centrum Łodzi na rozwój aglomeracji łódzkiej”. Podczas studiów aktywny działacz koła naukowego i społeczności akademickiej. Zawodowo pracował w sektorze logistyki, telekomunikacyjnym, bankowym. Obecnie pracuje jako przedstawiciel handlowy.
W 2018 roku startował w wyborach samorządowych do sejmiku województwa łódzkiego.Od tego samego roku jest członkiem Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich.

3. GRABARCZYK Tomasz Michał - politolog


Absolwent politologii na Uniwersytecie Łódzkim. Rodowity łodzianin.
Związany z ruchem wolnościowym od 2013 roku. Zajmował się działalnością sekcji młodzieżowych oraz pełnił funkcję szefa sztabu wyborczego w wyborach parlamentarnych 2015 w okręgu łódzkim. W styczniu 2017 został wybrany Prezesem okręgu łódzkiego Partii KORWiN.

Dwukrotnie kandydował do Rady Miejskiej w Łodzi: w 2014 roku z list Kongresu Nowej Prawicy oraz w 2018 roku z list komitetu Wolność #MuremZaŁodzią, którego był założycielem i pełnomocnikiem wyborczym.

Rzecznik prasowy Partii KORWiN i Konfederacji.

4. WALCZAK Izabela Anna - wykładowca akademicki


Rodowita łodzianka, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, wykładowca akademicki. Mówi po angielsku, francusku i niderlandzku i niemiecku.
Doświadczony lider projektów w środowisku międzynarodowym. Współautorka książki o nauce języków.

5. LIPCZYK Zbigniew Jerzy - lekarz


Znany lekarz, ortopeda, traumatolog, przedsiębiorca. Zbigniew Lipczyk to
człowiek, który poznał funkcjonowanie polskiej służby zdrowia od każdej strony. Widział absurdy centralnego planowania i rozdziału funduszy, ale również korzyści płynące z racjonalnego zarządzania placówkami zdrowia.
Jego doświadczenie zawodowe idealnie wpisuje się w kompetencje województwa odnośnie szpitali specjalistycznych. A w wolnych chwilach Pan Zbigniew prowadzi swój klub karate.

6. KORWIN-MIKKE Anna - architekt
7. MAZUR Joanna Sylwia - grafik

8. HEINZEL Alicja Anna - nauczycielka


Przede wszystkim jestem żoną i matką, matką sześciorga dzieci. Swoje życie poświęcam dzieciom i mężowi, uznając, że nie żyję wyłącznie po to żeby pracować, tylko pracuję, żeby żyć. Przez dziesięć lat prowadziliśmy działalność gospodarczą doznając cudów transformacji lat dziewięćdziesiątych, w tym czasie studiowałam i pracowałam. Obecnie jestem nauczycielką i pracuję z niepełnosprawnymi dziećmi. To dzięki nim i swoim dzieciom, wierzę, że zatrzymamy aborcję. Nie tylko w Polsce. Nie zmieniam przekonań, chcę zmieniać politykę!

9. BARTOSIAK Tomasz - przedsiębiorca

10. MARJAN Patryk Piotr - górnik

Poznaj Kandydatów w pozostałych okręgach